O FIRMIE


Zakład Mechaniczny SKRAMET działa na polskim rynku od 1989 roku. Rozpoczynaliśmy od obsługi klientów z rynku lokalnego w zakresie konwencjonalnej obróbki skrawaniem.
Dzięki jakości świadczonych usług, udało nam się sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu - poszerzyliśmy ofertę i nawiązaliśmy współpracę z firmami działającymi na terenie naszego kraju oraz UE.
Aby sprostać nowym wyzwaniom, w chwili obecnej modernizujemy park maszynowy, w skład którego wchodzą już nie tylko obrabiarki cyfrowe cnc w zakresie toczenia i frezowania, ale również urządzenia cnc do obróbki i kształtowania rur. W najbliższym czasie planowane są kolejne inwestycje.
Specjalizujemy się w obróbce skrawania stali, mosiądzów, brązów, miedzi, aluminium. Działamy również w branży budowlanej (konstrukcje stalowe).
Nasze doświadczenie w branży mechanicznej sprawia, że jesteśmy partnerami firm handlujących produktami pod własnymi markami, których produkcja odbywa się właśnie w naszej fabryce. Ponieważ mamy na uwadze ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych, utrzymujemy wysoki stopień satysfakcji naszych klientów i stale pozyskujemy nowych kontrahentów.
Obecnie Zakład Mechaniczny SKRAMET to prężne i dobrze zarządzane przedsiębiorstwo o ugruntowanej renomie. Naszym priorytetem w kontaktach handlowych jest sprostanie wymaganiom klienta.

Zapraszamy do współpracy
Sławomir Skiba